• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Net dvidešimt garsių Lietuvos moterų tapo grožio etalonais naujoje knygoje

Autorius: Eli.lt
2016-01-10 19:34:00

Net dvidešimt garsių Lietuvos moterų tapo grožio etalonais naujoje knygoje
Grožio galia – visiems puikiai girdėta sąvoka, kuri, iš tiesų, veikia. Jau šimtmečius skaičiuojančios istorijos apie įspūdingas moteris, kurios savo išvaizda pavergė milijonus vyrų, vertė aikčioti ir pavydėti kitas moteris, diktavo madas, paliko žymes istorinių knygų puslapiuose, sukėlė karus ir dalino žemynus, dabar yra visiems žinomos. Be to, yra tvirtas įrodymas, jog tokia galia, nors ir subtili, tikrai egzistuoja. Galima vardinti ir vardinti skambius tų moterų vardus, jų stiliaus pokyčius ir skirtingų laikotarpių tendencijas, tačiau apie jas sužinoti atvertus vieną knygą, bus galima jau vasarį. Olga Wiseman – knygos autorė pasitelkusi didžiulę profesionalų komandą, pristatys naują, išskirtinę ir prabangią knygą apie skirtingo laikmečio stilių ir madą. O jos modeliais tapo net dvidešimt garsiausių Lietuvos moterų.


Olga Wiseman

„Parašyti knygą ir sudėti visą savo patirtį“, - buvo stiliaus ir įvaizdžio kūrėjos O. Wiseman iškeltas tikslas, kuris 2016 metais vasario mėnesį išvys pasaulį. Tai meninis, kultūrinis albumas, kuriame bus galima sutikti ir susipažinti su  skirtingų specialybių, skirtingų bruožų ir gebėjimų Lietuvos moteris – Astą Valentaitę, Simoną Starkutę, Karoliną Toleikytę, Kariną Krysko-Skambinę, Gražiną Baikštytę, Margaritą Čiuplytę, Vaidą Skaisgirę, Gerdą Štelemėkaitę ir begalę kitų talentingų Lietuvos moterų.


Olga Wiseman ir Tomas Kauneckas

Prie knygos įgyvendinimo dirbo ir nuostabias akimirkas fiksavo vienas geriausių šalies fotografų Tomas Kauneckas: „Esu laimingas prisidėjęs prie tokios gražios knygos turinio. Metai darbo ir kūrybiniai sprendimai su garsiomis moterimis išties įspūdingi. Tikiu, kad dienos šviesą išvydusi knyga taps bestseleriu, nes šiuolaikiniai žmonės ypač seka grožio
industriją ir ieško įvarių grožio receptų.“


Fotosesijų užkulisiai

O kaip teigė pati knygos autorė: „Tai buvo nuostabi kelionė, su puikiais žmonėmis ir ypatingomis moterimis. Tikimės, jog mūsų sunkus darbas, idėjos ir tikslai pasieks savo skaitytoją. Viliamės, jog pirmieji skaitovai atras sau artimą stilių, be to, daugiau sužinos apie tuometę madą, šukuosenas bei kitus išvaizdos aspektus. Džiaugiamės, jog pavyko įgyvendinti tai, ko Lietuva dar nematė ir nekantraujame tai pristatyti.“

Įspūdinga ir ilgai kurta Olgos Wiseman knyga „Grožio galia“ bus pristatyta jau šių metų vasario mėnesio pradžioje.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus