• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
I. Burlinskaitė aiškiaregei atskleidė: jau pusmetį mėgina susilaukti vaikelio
Autorius: Eli.lt
2014-02-19 14:43:00

Eli.lt
Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje jau rytoj 20.00 val. žiūrovų laukia intriguojanti istorija. Laidoje „Kelionė pas šamaną“ svečiuosis Baltarusijos Vanga vadinama aiškiaregė Nadežda. Ji – ketvirtos kartos aiškiaregė, gimusi Sibire. Jos vardas reiškia viltį, vietos gyventojų ji vadinama žymios Bulgarijos aiškiaregės, mirusios prieš 18 metų, garbei, nes pati neva mato žmonių sveikatos sutrikimus ir gydo ligas. Laidoje – net trijų herojų susitikimai su Nadežda. Kiekvienas susitikimas, jų pačių herojų nuostabai, baigėsi labai netikėtai.

27-erių mergina, TV3 projekto „Šuolis“ dalyvė Indrė Burlinskaitė papasakojo, kad dvejus metus turi draugą ir planuoja vestuves. „Ar esi tvirtai apsisprendusi dėl jo, ar esi užtikrinta, kad jis tave gerbia ir gerbs?“ – pamačiusi Indrės mylimojo nuotrauką, paklausė Nadežda.

Moteris, Baltarusijoje pagarsėjusi savo pranašystėmis, Indrės paklausė, ar ši greitai planuoja susilaukti vaikų. „Tau reikia kuo greičiau gimdyti, patikėk. Net nesvarbu nuo ko. Bandyk kuo greičiau pastoti, net šiandien“, – ragino projekto „Šuolis“ dalyvę Nadežda.

I. Burlinskaitė paatviravo, patvirtindama aiškiaregės žodžius, kad su draugu jau prieš pusmetį pasiryžo susilaukti vaikelio, tačiau pastoti kol kas jai nepavyko. Po Indrės ir Nadeždos susitikimo aiškiaregė TV3 laidos kūrėjams prisipažino, kad, pamačius Indrę, jei suspaudė širdį. 

„Jaučiu žmogaus energetiką, matau negalavimus. Tikiuosi, kad viskas baigsis gerai, nes dažnai moterys, kurioms taip ir nepavyksta pastoti bei pagimdyti, lieka vienišos. Matau, kad Indrei gali grėsti vienatvė“, – savo spėjimais pasidalino aiškiarege vadinama moteris.

Ketvirtadienį laidoje žiūrovų laukia dar viena istorija. Vilnietis Zbignevas po automobilio avarijos komos būklės išbuvo net 35 paras. „Pabudau kaip kūdikis – nemokėjau kalbėti, vaikščioti, valgyti, nepažinau savo merginos“, – Nadeždai pasakojo jaunas vyras. Dešinė jo kūno pusė iki šiol apmirusi. Zbignevas į susitikimą ėjo norėdamas žinoti, ar jo gyvenimas dar bus toks pat kaip prieš lemtingąją avariją – ar sveikata sugrįš, jis galės turėti žmoną, vaikų, darbą?

Aiškiaregė iškart suprato, kad avarija įvyko keistomis aplinkybėmis. „Su savo mergina buvau prie ežero. Paskambino draugai ir pakvietė pasilinksminti su jais. Paragino savo merginos neimti kartu – su jais buvo kitų merginų“, – šiandien pasakoja vyras. „Prie ežero įvyko konfliktas su kita kompanija. Vežėme moteris ir vaikus namo, skubėjome atgal aiškintis santykių“, – prisiminė vaikinas. Tada ir įvyko baisi avarija, dėl kurios Zbignevas liko neįgalus.

Aiškiaregė Nadežda žiūrovams atskleis – pasak jos, jei ne avarija, ji matanti Zbignevąkalėjime: „Būtum nužudęs žmogų. Šiandien sėdėtum kalėjime.“ Susitikimai su Baltarusijos Vanga jau rytoj, ketvirtadienį, laidoje „Kelionė pas šamaną“ 20.00 val. per TV3.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus