• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išrinkite žaviausią realybės šou „Aš – superhitas“ dalyvę (balsavimas)

Autorius: Eli.lt, Imanto Boiko nuotr.
2017-02-07 11:34:00

Išrinkite žaviausią realybės šou „Aš – superhitas“ dalyvę (balsavimas)
Startavo naujas TV3 muzikinis realybės šou „Aš – superhitas“. Dėl šlovės ir piniginio prizo rungiasi net dešimt talentingų ir charizmatiškų dalyvių, kurie įsikūrė visą parą filmuojamose realybės šou patalpose.  Projekto dalyvės – viena už kitą žavesnės ir ryžtingesnės atlikėjos, sakančios, kad dėl užsibrėžto tikslo galėtų padaryti beveik viską.

Juniausia projekto dalyvė, šviesių garbanų savininkė Kotryna – tikras viesulas. Mergina prisipažįsta savo tikslo – laimėjimo – sieksianti bet kokiomis priemonėmis. „Dėl savo svajonės esu pasiruošusi nugriauti visus kalnus ir patraukti į šalį visus man trukdančius žmones. Jei jie nesitrauktų gražiuoju, patraukčiau bloguoju būdu. Visiems geras nebūsi“,  – sako Kotryna.

Nuo jos nė kiek neatsilieka ir save keistuole vadinanti Dovilė, kuri prisipažino ne tik vis dar esanti skaisti, bet ir dažnai mėgstanti įsivelti į įvairias avantiūras – keliauti nežinodama tikslo, gyventi svetimoje šalyje, o savo drąsą įrodė dar atrankų metu – paprašyta nė nemirktelėjusi padarė špagatą.

Fatališka moterimi lengvai galima pavadinti tamsiaplaukę galingo balso savininkę Elviną, kurią dauguma televizijos žiūrovų gali ir atpažinti – mergina dalyvavo jau ne viename muzikiniame projekte. Mergina jau turi nemažai koncertinės patirties, o laisvalaikį skiria draugams – yra tikra vakarėlių siela.

Ilgaplaukė blondinė Monika – tikra vilioklė, kuri savo grožiu kartais pasinaudoja ir nekilnojamojo turto agentės darbe. „Visą laiką kažką pardavinėju: įmonėse – produktus, gyvenime – save. Bet kur eidama, į projektą ar į naujo darbo pokalbį – turi parduoti save“. Bet nesupainiokite – save parduoti – Monikai reiškia atkreipti į save dėmesį, sužavėti, patraukti savo asmenybės bruožais – seksualumu ir gudrumu.

Iš Kupiškio kilusi Valda papirks paprastumu – nuoširdžiai bendrauti ji stengiasi su kiekvienu sutiktu žmogumi. Nors užaugo tiksliuosius mokslus palaikančių tėvų šeimoje, Valda širdyje visuomet buvo menininkė – tuo bandys įtikinti ir kiekvieną gerbėją.

Nuspręskite ir išrinkite – kuri iš muzikinio projekto „Aš – superhitas“ dalyvių yra žaviausia jums?

Kuri muzikinio projekto „Aš – superhitas“ dalyvė yra pati žaviausia?
Dovilė
34 (43.59 %)
Elvina
15 (19.23 %)
Kotryna
12 (15.38 %)
Monika
1 (1.28 %)
Valda
16 (20.51 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus